Alhennaevent | İZMİR BUTİK ORGANİZASYON


Bodrum Afilli Event Müzik & Organizasyon Faaliyet alanı olarak; Kongre ve sempozyum galaları, düğün ve kına organizasyonları, personel geceleri, bayii toplantıları, açılış ve lansmanlar, şenlik ve fuar organizasyonlarının yanı sıra tüm özel davetlerde sizlere çözüm ortağı olmaktadır.
Hizmetlerimiz;

-Konser, Festival ve Tüm Özel Günleriniz İçin Sanatçı Temini: Kurumsal ve özel tüm etkinlikleriniz için sizin kriterlerinize uygun sanatçı listesini belirleyelim, siz isteyin biz buluşturalım.
-Düğün Planlama Ekibi ve Düğün Koçu: Düğününüz için gerekli olan tüm ayrıntıları sizinle planlayalım. Siz sadece keyfini çıkarın.
-Canlı Performans Müzik Grupları: Talep edilen müzik tarzına göre, ulusal ve uluslarası müzik standartlara uygun 5 müzisyenden başlayıp 20 müzisyen kapasitesine sahip yerli ve yabancı şarkı repertuarına sahip gruplar.
-Karşılama Grupları: Etkinlik içeriğine uygun yaylı, nefesli ve vurmalı enstrüman kombinasyonlarıyla oluşturulan 1 müzisyenden 6 müzisyene kadar solo ve sextet gruplar.
-Solo Dj Performans: Tek kişilik bayan yada bay DJ performansları.
-Dj Plus Performans: Tek kişilik bayan yada bay DJ yanına bayan yada bay nefesli ve vurmalı enstrümanist ilavesi ile hem dijital hem akustik performans aynı anda.
-Bando Performansları: Konseptinize uygun repertuar seçenekleri ile gelin çıkarma, kına gecesi ve hayalinizdeki tüm eğlenceler.
-Bayan Perküsyon Grubu: Tüm etkinliklerinizde sadece bayan sanatçılardan oluşan perküsyon ve dans şovları.
-Bayan Bando Performansları :Özellikle sadece bayan müzisyen talep edilen etkinlikleriniz için hayal ettiğiniz eğlencenin çok fazlası.
-Fasıl Grupları : Türk müziğinin eşsiz eserleriyle 4 müzisyenden 10 müzisyene kadar gruplar.
-Bayan Fasıl Grupları : Türk müziğinin eşsiz eserleriyle sadece bayan müzisyenlerden oluşan grubumuz.
-Tanıtım Müzikleri ve Filmleri Tasarlama: Kurumunuz,şirketiniz,özel gün ve geceleriniz için sadece size özel marşlar ve şarkılar, reklam müzikleri, cingleları ve tanıtım filmlerini kendi stüdyomuzda tasarlıyoruz.

Düğün Planlama Ekibi ve Düğün Koçu
Canlı Performans Müzik Grupları
Karşılama Grupları
Solo Dj Performans
Dj Plus Performans
Bando Performansları
Bayan Perküsyon Grubu
Bayan Bando Performansları
Fasıl Grupları
Bayan Fasıl Grupları
Tanıtım Müzikleri ve Filmleri Tasarlama
0554 668 56 71
@bodrumafillievent
Sizi Arayalım!